Atık Barajı

Atık Barajı

Firmamız, hizmet verdiği maden tesislerinin yanı sıra doğal sürdürülebilirliği de tesis etmek amacıyla atık barajı yapımına titizlikle eğilmektedir. 

Atık barajının yapılacağı alanı seçerken sahanın jeolojik, hidrojeolik, topografik ve iklimsel analizini yapan Karmak İnşaat, barajın işletme maliyetlerini de hesaba katarak maden şirketinin yanı sıra doğa için de en doğru kararı vermektedir.

Bu sayede yer altından çıkarılıp ayrıştırılan maden atığının doğaya karışmasının da önüne geçen Karmak İnşaat; uygun teknolojik yatırımları ve AR-GE çalışmaları ile sürdürülebilirliği her alanda tesis etmektedir.


Faaliyetlerimiz

Karmak İnşaat & Maden

Kaliteli bünyesi ile inovasyon alanlarında Dünya standartlarını takip etmenin de ötesine geçerek, ileriye götüren firmamız yükselen çıtada, zirvede yerini almak ve korumak amacıyla faaliyetlerini sürdürmeye devam edecektir.

Yeraltı Nakliye ve Dolgu
Yeraltı Nakliye ve Dolgu

Karmak İnşaat, nakliye ve dolgu çalışmalarının, üretim kapasitesi, maliyet ve sürdürülebilirlik süreçlerini .....

Devamı
Atık Barajı
Atık Barajı

Firmamız, hizmet verdiği maden tesislerinin yanı sıra doğal sürdürülebilirliği de tesis etmek amacıyla atık barajı yapımına titizlik.....

Devamı
Taş Ocağı ve Kırma Tesisi
Taş Ocağı ve Kırma Tesisi

Ülke ekonomimizin güçlü çarklarından inşaat sektörünün en önemli besleyicisi konumundaki taş ocakl.....

Devamı
Beton Santrali Tesisi
Beton Santrali Tesisi

Karmak İnşaat, tüm ölçeklerde ihtiyaç duyulan kuru ve yaş sistem beton santrallerinin üretim ile kurulumunu titizlikle.....

Devamı