Hakkımızda
20+
Standartların üzerinde…

Hakkımızda

Madencilikle ülkemize değer katıyor, bütüncül bir bakış açısı ve sürdürülebilir bir gelecek vizyonu ile çalışıyoruz.

Sektör tecrübesi uzun yıllara dayanan Karmak İnşaat Petrol Turizm Limited Şirketi, yer kürenin insanlığa sunduğu en büyük nimetlerden olan madenlerin, sürdürülebilir bir vizyon ile ekonomiye kazandırılması için çalışmalarını ilk günkü heyecan ile sürdürmektedir.

ESAN Endüstriyel Hammaddeler A.Ş, Balya Kurşun, Çinko Yer Altı Maden İşletmesi ve Milas Feldspat Zenginleştirme Tesisi olarak da 10 yılı aşkın süredir faaliyetlerini sürdürmekte olan Karmak İnşaat, sahip olduğu vizyon ile uzman çalışma kadrosu; kurduğu güçlü ortaklıklar ve geleceğe dönük yüzü sayesinde sağlam temeller üzerinde yükselerek etki alanını her geçen gün genişletmektedir.

Çalışma prensibini yer altı kaynaklarının doğaya zarar vermeksizin ekonomiye kazandırılmasını temin ederek Türkiye’nin gelişmesine katkı sağlamak olarak belirleyen Karmak İnşaat, bilgisi ve deneyimi ile Türk madenciliğinde çığır açmayı hedeflemektedir. Firmamız bu bilinçle çalışmalarını yürüterek maden sektörünün önde gelen markalarından biri olmayı başarmıştır.

Sadece sektöründeki değil, teknolojinin her alanındaki tüm yenilikleri takip eden Maden Firmamız, inovatif çalışmalar ile AR-GE’ye yaptığı yatırımlar sayesinde teknolojiyi tüketen değil üreten olma misyonu da üstlenerek değişimin her zaman bir adım önünde olmuştur. Karmak İnşaat Petrol Turizm Sanayi Limited Şirketi, geliştirdiği yeni teknik ile bilgileri, kurduğu tecrübeli ve nitelikli çalışma kadrosuyla birleştirerek madencilik sektöründeki standartları kendisi belirlemektedir.

Çalışma ortaklarının memnuniyetini tesis etmeyi ve karlılığını en üst seviyede tutmayı görev bilen şirketimiz, hizmet ile malzeme kalitesinde dünya standartlarını belirleyerek sürdürülebilir iş anlayışıyla yurt içi ve yurt dışı piyasalarına hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden bugüne hayata geçirdiği tüm projelerde üstün başarılara imza atan Karmak İnşaat; sahip olduğu tüm değerleri büyük bir özveri ve aile olma bilinci ile çalışan ekip arkadaşlarına borçludur. Sahip olduğu insan gücü ile ileri teknolojiyi, tecrübeli yönetim birimi ve sağlam mali birikimiyle birleştiren firmamız, Türkiye’yi uluslararası arenada başarıyla temsil etmeyi kararlı bir şekilde sürdürürken dünya lideri olma hedefine de emin adımlarla yürümektedir.