Taş Ocağı ve Kırma Tesisi

Taş Ocağı ve Kırma Tesisi

Ülke ekonomimizin güçlü çarklarından inşaat sektörünün en önemli besleyicisi konumundaki taş ocakları konusunda uzun yıllara dayanan deneyimiyle hizmet veren Karmak, taş ocaklarının yapımı ve işletilmesi ile ilgili efektif olmanın yanı sıra kalıcı çözümlere inanmaktadır. 

Taş ocağı işletmeciliğini ve agrega üretimini en ileri teknolojik donanıma sahip nitelikli ve uzman mühendislik çalışmalarıyla sağlayan firmamız, yüksek kaliteli ürün ve geniş üretim kapasitesi sunmaktadır.

Karmak İnşaat bunun yanı sıra maden ve taş ocağı tesisleri için kırma, eleme ve mikronize(Öğütme) etmeye yönelik özel sistem bileşenleri sunarak bunları hizmet verilen tesislerin yapısı ile taleplerine uygun şekilde geliştirilebilir olarak tasarlamakta, yüksek performans ile hizmet vermeyi sürdürmektedir. 
 Faaliyetlerimiz

Karmak İnşaat & Maden

Kaliteli bünyesi ile inovasyon alanlarında Dünya standartlarını takip etmenin de ötesine geçerek, ileriye götüren firmamız yükselen çıtada, zirvede yerini almak ve korumak amacıyla faaliyetlerini sürdürmeye devam edecektir.

Yeraltı Nakliye ve Dolgu
Yeraltı Nakliye ve Dolgu

Karmak İnşaat, nakliye ve dolgu çalışmalarının, üretim kapasitesi, maliyet ve sürdürülebilirlik süreçlerini .....

Devamı
Atık Barajı
Atık Barajı

Firmamız, hizmet verdiği maden tesislerinin yanı sıra doğal sürdürülebilirliği de tesis etmek amacıyla atık barajı yapımına titizlik.....

Devamı
Taş Ocağı ve Kırma Tesisi
Taş Ocağı ve Kırma Tesisi

Ülke ekonomimizin güçlü çarklarından inşaat sektörünün en önemli besleyicisi konumundaki taş ocakl.....

Devamı
Beton Santrali Tesisi
Beton Santrali Tesisi

Karmak İnşaat, tüm ölçeklerde ihtiyaç duyulan kuru ve yaş sistem beton santrallerinin üretim ile kurulumunu titizlikle.....

Devamı